ARETE Klejbuk Spółka Jawna

Historia firmy ARETE

ARETE Klejbuk Spółka Jawna to dynamicznie rozwijający się dostawca systemów sterowania maszyn. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Od samego początku celem przedsiębiorstwa było dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie automatyzacji maszyn i urządzeń.

Od pierwszych lat działalności stawialiśmy na wysoką jakość naszych produktów i usług. Tworzymy sterowniki, panele oraz moduły sterujące, które są dedykowane i dostosowywane do konkretnych potrzeb Klientów. Oferowane rozwiązania znajdują zastosowanie w różnych branżach – maszynach rolniczych, maszynach komunalnych oraz innych maszynach technicznych.

Jako przedsiębiorstwo, produkujące systemy sterowania maszyn rolniczych i komunalnych, dążymy do zapewnienia naszym Klientom kompleksowych rozwiązań. Zespół doświadczonych specjalistów doradza, projektuje i realizuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wspieramy producentów maszyn oraz firm, które potrzebują elementów sterowniczych i paneli kontrolnych.

Dzięki partnerstwu z wiodącymi firmami, takimi jak b-plus i TOPCON Electronics, przedsiębiorstwo ARETE ma dostęp do najnowszych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Oferowane produkty są oparte na zaawansowanej elektronice i oprogramowaniu, zapewniając wysoką wydajność, niezawodność oraz precyzję działania.

ARETE Klejbuk Spółka Jawna to dostawca systemów sterowania maszyn. Jako partner, przedsiębiorstwo dba o sukces swoich Klientów. Sprawdź i poznaj ofertę firmy ARETE oraz podejmij profesjonalną współpracę.

lat doświadczenia

obsługiwanych firm

wyprodukowanych urządzeń

Informacje o firmie

ARETE Klejbuk Spółka Jawna

ul. Powstania Styczniowego 26 C

16-070 Choroszcz, Polska

NIP: 545 182 41 31

REGON: 520 28 92 51

Godziny pracy

Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Sob. nieczynne

Ndz. nieczynne

Produkty

Panele sterujące OPUS

Sterowniki i pulpity sterujące

Moduły sterujące

Liczniki i czujnik licznika

Kontakt

Tel: +48 72 888 56 58

Tel: +48 85 711 56 58

e-mail: info@e-arete.pl